piątek, 30 stycznia 2015

Co chciałabym zrobić przed śmiercią?

 
 Nawet mi nie mówcie, że jestem jedyną osobą, która boi się śmierci. Wydaje mi się, że czas momentami mija tak szybko, a ja z każdą minutą jestem bliżej niej. Nikt nie wie co wydarzy się potem... czy trafimy do czyśćca, czy może będziemy się błąkać po świecie, a może cały czas będziemy w stanie czegoś na wzór świadomego snu. Te rzeczy nie są całkiem niezłą opcją... świetną powiedziałabym. Gdybyśmy po prostu mieli jakąś świadomość. Nie chcę wyparować z powierzchni ziemi i zapomnieć o tym wszystkim. Dobra dość straszenia Was.
 Nie zamierzam popadać w paranoję... jednak ostatnio tak się ze mną stało, ale cóż... zapraszam na:SKOK ZE SPADOCHRONEM - może mało oryginalne, ale jednak jest to jedna z rzeczy, które zrobić zamierzam. Nie mam lęku wysokości. Prawdę mówiąc nawet lubię stojąc na wysokich budynkach patrzeć się w dół na oświetlone miasto. Co zdarzyło się kiedyś... ja takich widoków nie uważam za przerażające lecz... piękne. Jednak wiadome jest to, że ludzie mający przed nią obawę nie boją się jej samej. Boją się spaść.
 WYJECHAĆ DO UK ALBO USA - można było to uogólnić do wyjazdu za granicę, ale... nie. Te dwa są tymi, do których zamierzam się udać. Czy zostać na stałe? Raczej nie... tęskniłabym za przyjaciółmi, rodziną i może nawet za Polską. jednak przez rok? Może mogłabym tam pomieszkać. To są już dalsze plany jednak - możliwe do spełnienia. Wyrwać się z rutyny i pozwiedzać Londyn... ach...

MIEĆ SPOKOJNĄ RODZINĘ - to jest banalne, a jednak tak ważne aby w przyszłości założyć rodzinę. TFU... w daaaalekiej przyszłości... naprawdę... dalekiej. Jednak kto nie chciałby się ustatkować i żyć szczęśliwe... otoczeni osobami, które nas kochają. Jest to jednym słowem - piękne. Choć nie da się ukryć, że na razie nie mam nawet tego w planach, jak będę starsza o jakieś piętnaście lat? Około trzydziestki?

WYDAĆ WŁASNĄ KSIĄŻKĘ - to jest bardziej marzenie. Jednak od przeczytania drugiej części "Igrzysk Śmierci" zapragnęłam je spełnić. Jestem w trakcie jej pisania, choć jej tworzenie zostało zawieszone. Może kiedy znów będę miała ochotę oraz ten nieszczęsny czas usiądę przed komputerem i dokończę moją historię.

DOSTAĆ WYMARZONĄ PRACĘ - nie wiedzieć czemu moja wymarzona praca jest jedną z tych niestałych i niepewnych jaką jest - aktorstwo. Choć liczę się z tym, że jest to tylko marzenie to jest jedno z najlepszych i najbardziej przeze mnie upragnionych... niestety tak to jest, że rzeczy, których pragniemy najbardziej są najmniej osiągalne.A CO WY CHCECIE ZROBIĆ PRZED ŚMIERCIĄ?


                                                   

12 komentarzy:

 1. Bardzo fajne cele. Życzę osiągnięcia ich wszystkich :)
  Śliczny design bloga ♥
  http://przez-pryzmat-marzen.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. super cele
  http://mandyy-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Super cele, szczególnie ten z napisaniem książki, ale pamiętaj, że pisanie książki to 1 % talentu i 99% wytrwałości <3 Życzę powodzenia :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Również chce zrobić te rzeczy ; d obserwuje, wpadnij do mnie, jeśli Ci się spodoba zrób to samo ;)
  jtere.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajne masz cele w życiu do zdobycia :) nananseq.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny post! Już drugi raz na jakimś blogu widze właśnie ten post ale jestem ciekawa tego co pewien człowiek chce zrobić przed śmiercią a ty moim zdaniem masz bardzo oryginalne pomysły na zrobienie tego ja osobiśćie boję się wysokości ! Ale również boje się śmierci nikt nie wie jaka ona będzie czy spokojna czy może tragiczny wypadek czy coś w tym stylu..Tak wiem może sobie ktoś pomyśleć że mam jakieś starszne wyobrazenia xD

  http://moda-naszym-swiatem.blogspot.com/2015/01/ulubiency-stycznia-2015.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spokojnie nie są takie straszne. :D Moje są o niebo gorsze, ale jakby ktoś przeczytał co mi siedzi w głowie to by się za nią złapał i nie wstał z łóżka przez cały dzień. ;)

   Usuń
 7. Świetny post! Ja chciałabym wyjechać do Paryża... Świetny design :)

  fashion-natka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Pośpiesz się z tym skokiem, bo za kilka lat może Ci już na to zabraknąć odwagi. Ja kiedyś bym się na to odważyła, ale teraz już nie... ;)
  Pozdrawiam
  Sol
  http://turystycznyprzewodnik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetny post, obserwuję i liczę na to samo! :)

  Blog Mell ->KLIK

  OdpowiedzUsuń
 10. Zostałaś nominowana do LBA. Więcej u mnie ----> http://wikoch100.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. też bym chciała wydać książkę przed śmiercią, to takie moje małe marzenie :)

  http://joanne-bloog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń